ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به سیل زدگان

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اخیر خود و تنی چند از نمایندگان تهران با جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، گفت: در این جلسه به آنالیز مسائل کلان کشور و مسائل منطقه پرداختنیم.

ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به سیل زدگان

محمد کاظمی در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به رویکرد دولت و مجلس و سایر نهادها و دستگاه ها در قبال سیاست های خصمانه ایالات متحده، حفظ انسجام و بهره گیری از ظرفیت های داخلی برای عبور از شرایط کنونی را بیش از هر زمان دیگر ضروری دانست.

نماینده مردم ملایر اعلام کرد: در این نشست تعهد دولت نسبت به پرداخت تسهیلات 400 میلیون ریالی به روستاییان و تسهیلات 500 میلیون ریالی به ساکنین مناطق شهری که در سیلاب های اخیر خسارت دیده اند را در حل بخشی از مسائل مربوطه مؤثر توصیف کردیم و خواهان تسریع بانک ها در پرداخت آن شدیم.

کاظمی با بیان اینکه با ابلاغ به بانک ها این امر در دو ماه آینده محقق می یابد، ادامه داد: حمایت از بخش فراوری کشور را از دیگر اولویت های جاری دولت مطرح نمود و کوشش برای تحقق شعار رونق فراوری را وظیفه ای عمومی قلمداد کرد که در این میان تکلیف بانک ها برجسته است.

نماینده مردم ملایر پیرامون این موضوع خواهان جلوگیری از صدور اجراییه علیه دریافت کنندگان تسهیلات در بخش فراوری و حراج و واگذاری املاک ایشان که به عنوان وثیقه نزد بانک ها وجود دارد شد.

وی با اشاره به اینکه این مساله دغدغه جدی فراوریکنندگان است، مطرح نمود: جهانگیری قول داد این موضوع در هیأت دولت طرح و اقدام مقتضی درباره آن صورت گیرد.

کاظمی اظهارکرد: در دیدار با جهانگیری، وجود راستا ارتباطی قدرتمند بین دولت و ملت برای انتقال شفاف اطلاعات را احتیاج جدی دولت مطرح نمودیم و فقدان سخنگو برای دولت را مورد انتقاد قرار دادیم و خواهان توجه به این مساله شدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به سیل زدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به سیل زدگان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید