عکس جدیدی از پنل پشتی آیفون Xc منتشر شد

فردا شب بالاخره بعد از ماه ها انتظار آیفون های 2018 معرفی می شوند و حالا یکی از سایت ها عکس جدیدی از پنل پشتی آیفون Xc (یا آیفون Xr یا آیفون 9) منتشر نموده است. روی هم رفته، می توانیم بگوییم که طراحی این بخش از گوشی شبیه به آیفون 8 است. در حقیقت، در نگاه اول شاید تشخیص تفاوت های آن ها کار ساده ای نباشد. اما با کمی دقت بیشتر، می توانیم تفاوت های آن ها را تشخیص بدهیم.

عکس جدیدی از پنل پشتی آیفون Xc منتشر شد

هرچند آیفون Xc مجهز به دوربین واحد است، اما این دوربین اندازه کلی بزرگ تری دارد و به همین خاطر به گوشه پنل پشتی این موبایل اندکی نزدیک تر گردیده است. علاوه بر این، فریم فلزی که دور تا دور گوشی را پوشانده کاملا تخت است و با پنل پشتی شیشه ای زاویه 90 درجه ای ایجاد نموده است. به عنوان مقایسه، باید بگوییم که فریم فلزی آیفون 8 تقریبا خمیده بود و زاویه تندی با پنل پشتی این گوشی نداشت. در نهایت باید به صندلی میکروفون و فلش LED دو رنگه اشاره کنیم که در پایین دوربین قرار گرفته اند. در آیفون 8، این دو مورد در سمت راست سنسور قرار داشتند.

در مورد قیمت و زمان عرضه هم باید بگوییم که انتظار می رود این گوشی با قیمت پایه 749 دلاری روانه بازار گردد و عرضه آن هم از تاریخ 21 سپتامبر شروع خواهد شد. با این حال باید خاطرنشان کنیم که به دلیل مسائل ایجاد گردیده در خط فراوری این گوشی، در ابتدا فقط تعداد محدودی از آیفون Xc عرضه می گردد و به همین خاطر برای عرضه گسترده آن باید انتظار کمی تاخیر را داشته باشیم. در این تصویر، گوشی مذکور خاکستری رنگ است و از جمله دیگر رنگ های این گوشی می توانیم به قرمز، آبی و صورتی اشاره کنیم.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "عکس جدیدی از پنل پشتی آیفون Xc منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس جدیدی از پنل پشتی آیفون Xc منتشر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید